Wschód Słońca z Łapszanki – pierwszy vlog

Szybki wypad na Łapszankę

Wschód Słońca z widokiem na Tatry

Widok z tego miejsca znany jest chyba wszystkim miłośnikom górskich zdjęć na Instagramie. Piękne polany z rewelacyjną panoramą Tatr Bielskich w tle, a to wszystko widoczne praktyczne z asfaltowej drogi prowadzącej do wsi Łapszanka.

Pomimo beznadziejnej aury za oknem postanawiamy ruszyć z nadzieją, że prognozy pogody się spełnią. Od północy z piątku na sobotę chmury mają się rozejść, a sobota zapowiada się z praktycznie czystym niebem.

W ulewnym deszczu dojeżdżamy na miejsce i po omacku, w pełnej mgle korzystając z GPS-a staramy się wybrać odpowiednie miejsce na nocleg. Chcemy, żeby Tarasewicz Fotografia robiąc swoje zdjęcia mógł uchwycić w jednym kadrze zarówno Tatry jak i nasz namiot.


Od północy pogoda faktycznie się poprawia, a Wojtek od godziny 2. biega z aparatem po mokrej łące w poszukiwaniu idealnego kadru.

Wschód Słońca zgodnie z oczekiwaniami rozświetla Tatrzańskie szczyty. W tym samym momencie nad górami możemy obserwować zachód Księżyca, a w dolinach zalegające mgły, co jeszcze dodaje klimatu.

Tym razem bardzo rekreacyjna wycieczka, praktycznie bez trekingu, w komfortowych warunkach. Przed południem jesteśmy już z powrotem w domu.

Przy okazji wyjazdu udało się nakręcić nasz pierwszy VLOG wyjazdowy! Zapraszam do oglądania 

 

 

Więcej zdjęć Tarasa możecie zobaczyć na jego fanpagu 

Masz pytanie odnośnie wyjazdów ? Daj znać ! KONTAKT