Trener Osobisty Katowice

POŁĄCZYLIŚMY SIŁY ŻEBY DZIAŁAĆ JESZCZE EFEKTYWNIEJ!

Kilka słów o nas

Michał Potucha

 

Swoją profesję traktuję właśnie jako towarzyszenie ludziom w ich drodze do zmiany na lepsze. Z moimi Klientami dzielę się wypracowanym przez lata spędzone na siłowni spojrzeniem na trening i dietę. Gardzi ono kompromisami, schematami i uniwersalnymi rozwiązaniami. Jestem przekonany, że relacja trenera personalnego z podopiecznym wymaga indywidualnego podejścia, określenia celów i realnych możliwości. Podczas kolejnych treningów wspólnie określamy potrzeby i plany Klienta przybliżające go do upragnionej zmiany. Nie mam tu na myśli krótkotrwałej zmiany, która nie jest jedynie motywowana doraźną potrzebą, np. wyjazdem na wakacje lub zmieszczeniem się w suknię ślubną. Chodzi mi o trwałą zmianę, która realnie podniesie jakość Twojego życia i każdego dnia będzie dodawać energii do podejmowania nowych wyzwań.

Jako trener personalny Katowice pracuję z Klientami od kilkunastu lat. W tym czasie wielokrotnie byłem świadkiem (i motorem napędowym!) trwałej zmiany na lepsze. Dzięki współpracy ze mną dziesiątki/setki Klientów dokonały dobrej zmiany. To właśnie oni są dla mnie inspiracją do wytężonej pracy, także nad sobą.

Co mogę zaproponować jako trener personalny?

Przede wszystkim moje wieloletnie doświadczenie, którym nie może pochwalić się wiele koleżanek i kolegów po fachu. Do tego dokładam potwierdzoną licznymi kursami wiedzę teoretyczną, popartą praktyką. Od 20 lat sam ćwiczę regularnie, przez to wiem, jak można robić to skutecznie, bezpiecznie i z głową. Ćwicząc ze mną, w pakiecie otrzymujesz także nieskończoną dawkę motywacji i entuzjazmu, które są tak przydatne w utrzymaniu ciągłości treningowej i przestrzeganiu diety.

Kasia Przebięda

 

Jestem certyfikowaną instruktorką fitness (joga, pilates), trenerką personalną (trening siłowy i funkcjonalny) i konsultantką dietetyczną.

Ukończyłam studia na Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach na kierunku „Aktywność fizyczna i żywienie ”.
Obecnie kontynuuje studia II stopnia zakresu „ Trener osobisty z dietetyką sportową”.

Jestem pasjonatką zdrowego stylu życia i tą właśnie pasją staram się zarażać na co dzień swoich podopiecznych. Moim głównym celem jest pomoc w wypracowaniu zdrowych i stałych nawyków, których efektem ubocznym będzie lepsze samopoczucie oraz poprawa wyglądu sylwetki.

Moja największa pasją jest sport, który uprawiam od dziecka i nie wyobrażam sobie bez niego życia. Na co dzień tańczę, chodzę po górach oraz trenuje siłowo. Swoim zapałem chce zarazić swoich podopiecznych. Wolnym czasie uwielbiam czytać wiele książek psychologicznych oraz przygotowywać smaczne posiłki.
W kuchni stawiam na prostotę, smak i przyjemność z jedzenia . Uważam, że najważniejszy jest balans. Jestem przeciwnikiem popadania ze skrajności w skrajność .

Serdecznie zapraszam na treningi razem zaczniemy pracować nad zdrowszym stylem życia i lepsza formą

Kasia trener personalny

Co mówią o współpracy z nami zawodnicy?

Mirosław Żur
Mirosław Żur
2024-02-02
Polecam treningi z Michałem. Profesjonalnie, fachowo. Pozytywny człowiek z ogromna pasją i wiedzą. Wymagający i zaangażowany a dodatkowo z mega poczuciem humoru.
Michal Kie
Michal Kie
2024-01-17
Dawno nie miałem styczności z tak kompetentnym trenerem personalnym. Michał to niezwykle pozytywna osoba, która zaraża wszystkich dookoła swoim entuzjazmem. Już na początku ustaliliśmy plan wspólnej pracy i cel, na którym mi zależało czyli redukcja tkanki tłuszczowej oraz wzmocnienie gorsetu mięśniowego. Teraz po 3 miesiącach widzę, konkretny efekt. Jeśli miałbym jeszcze raz decydować do kogo zgłosić się o pomoc, to tylko do Michała 🙂
Michal Kosma
Michal Kosma
2024-01-17
Trafiłem do Michała z polecenia znajomych. Nie zawiodłem się na żadnym etapie - od doboru diety, po przygotowanie planu treningowego. Pełna profeska i normalne, życiowe, podejście, a nie jakiś coachingowy bełkot. Konkretne wskazówki, regularny kontakt, kreatywność w ćwiczeniach - to elementy, które szukałem u trenera i znalazłem je u Michała. Gorąco polecam jeszcze niezdecydowanych 🙂
Małgorzata Rogóż
Małgorzata Rogóż
2024-01-08
Michał to najlepszy trener, z jakim kiedykolwiek miałam styczność. Pełen profesjonalizm, indywidualne podejście, a plany treningowe są różnorodne i ciekawe, dzięki czemu zawsze z chęcią idę na trening. Michał ma szeroką wiedzę i zawsze znajduje treningi pod cele, jakie wymyślam, jak choćby na przykład przygotowanie pod zawody Hyrox 😀 Polecam wszystkim trenera Michała!
Marek Laufer (Goniec99)
Marek Laufer (Goniec99)
2023-12-13
Świetny gość, wie o czym mówi, wysłuchuje trenującego i jego potrzeb, dostosowuje trening oraz pomaga przy wyborze diety. Wyposażył mnie w wiedzę dzięki której jestem w stanie również po wspólnych treningach zadbać o swój rozwój i zdrowie oraz dążyć do następnych celów.
Aleksandra Goraus
Aleksandra Goraus
2023-11-19
Zdecydowanie polecam współpracę z Michałem. Posiada ogromną wiedzę zarówno w programowaniu treningowym, jak i różnorodnych technikach ćwiczeń. Jego profesjonalizm widać już przy pierwszym spotkaniu – przeprowadza dokładny wywiad i analizę, dostosowując plan indywidualnie. Komunikacja z nim to czysta przyjemność – świetny i szybki kontakt. Współpraca z nim to podróż ku lepszej formie i zdrowiu.
Agnieszka Wronka
Agnieszka Wronka
2023-10-17
Super trener! Pełny profesjonalizm, świetne podejście do podopiecznych. Wystarczy zastosować się do wskazówek i oczekiwane efekty gwarantowane 🙂
Pawel Pawsa
Pawel Pawsa
2023-10-17
Pełen profesjonalizm, ogromna wiedza i zawsze indywidualne podejście. Michał jest rewelacyjnym trenerem, z jego pomocą straciłem kilka kilogramów i tym samym poprawiłem swoją sylwetkę! Z całego serca i wszystkich mięśni polecam Michała. 👍
Szymon Fiszer
Szymon Fiszer
2023-10-16
Merytoryczne podejście, brak monotonii podczas zajęć, motywacja do działania to główne cechy współpracy z Michałem. Polecam każdemu, kto chce wziąć się za siebie i poprawić swoje zdrowie.

Jak wygląda nasza współpraca?

Zostaw dane kontaktowe

Nie ma na co czekać! 

Napisz do nas wiadomość przez formularz kontaktowy, a my oddzwonimy i umówimy Cię na trening konsultacyjny.

Trening konsultacyjny

W czasie pierwszego spotkania zbierzemy konieczne informacje na temat aktualnego stanu zdrowia, aktywności fizycznej, Twoich celów oraz motywacji.
Przeprowadzimy szereg testów na podstawie których wspólnie ustalimy Twoje cele i przedstawimy proponowany sposób działania.
Trening Konsultacyjny kosztuje 150zł

Zaczynamy treningi!

Rozpoczynamy właściwą część naszego planu działania! Będziemy pracować nad sprawnym, zdrowym i atrakcyjnym ciałem.

2 treningi indywidualne + 2 które wykonasz wg planu we własnym zakresie?
4 treningi indywidualne + 1 trening cardio?
Wszystko zależy od celu i Twoich potrzeb!

Stale monitorujemy efekty, tak żeby w razie potrzeb wprowadzać korekty wcześniej ustalonego planu działania.

 

UMÓW SIĘ NA KONSULTACJĘ

GDZIE TRENUJEMY?

Treningi oraz konsultacje prowadzę w samym centrum Katowic!
Ul. Uniwersytecka 13 Altus Get Fit Fitness Katowice

Ważne! Do dyspozycji użytkowników siłowni pozostaje, darmowy podziemny parking.

Zapraszam: Osobisty trener personalny z Katowic - Michał Potucha